• Deň narcisov 2024

• Na Slovensku je veľa vzácnych zbierok. Pre ľudí s rakovinou je však zbierka narcisov tá najvzácnejšia.

18. APRÍLA SI MÔŽETE NARCIS PRIPNÚŤ OPÄŤ AJ V  NAŠICH ULICIACH.

V uliciach sa budú pohybovať aj naši žiaci gymnázia.

Viac o tom, ako pomáha Liga proti rakovine onkologickým pacientom nájdete TU.

Deň narcisov je 18. apríla. Liga proti rakovine v tomto čase už tradične organizuje verejnoprospešnú zbierku na pomoc pacientom s týmto ochorením, koná sa už 28.krát!

Ďalšia možnosť ako prispieť:

Zaslaním SMS na číslo 848 v hodnote 3 EUR. Ak Vám prázdna SMS nejde odoslať, vložte akýkoľvek znak.

Prispejme spoločne na pomoc onkologickým pacientom.

• 2% pre školu

• Vážení rodičia a priatelia školy

pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane!

Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše Rodičovské združenie. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%!

2% tlačivo